Интересно


Пошук автомобіля

  •   
детальний пошук

От партнёров


Замовте ексклюзивну запчастину чи деталь тюнінгу

Опрос

  Чи подешевшають авто в Україні до Європейського рівня?

Контакти

 
455358818
 0972238869
Віктор (менеджер)
Viktor status

Интересно

От партнеров

BYD\"\"
BYD AUTO є дочірнім підприємством фірми BYD Company Ltd., яка вперше заявила про себе в 1995 році, коли її штат складав всього 30 чоловік.Через 8 років вона перетворилася на другого після велі- чину виробника акумуляторних батарей в світі і в тому ж 2003 року упевнено захопила плацдарм в авто- мобільної промисловості, придбавши Сичуаньськую автомобілебудівну компанію. У сьогодення вре- мя загальна чисельність робочих і службовців BYD Company Ltd. перевищує 40.000человек, що працюють в її фі- ліалах по всьому світу, а її ринкова вартість складає суму понад 15 мільярдів гонконзьких доларів. З моменту свого створення, компанія Вyd AUTO, що займається науковими дослідженнями, досвідченими разработ- камі і виробництвом електромобілів, автомобілів з двигунами внутрішнього згорання і гібридними сило- вимі установками, неухильно слідувала по шляху розвитку відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів. Прагнучи задовольнити попит, що росте, на вироби автомобільної промисловості і спираючись на безпрецедентну технологічну і фінансову потужність материнської корпорації BYD, компанія BYD AUTO су- мела в той же час широкий використовувати багатий досвід міжнародної автомобільної промисловості і стати єдиним добре збалансованими надзвичайно ефективним підприємством. Крім того, прагнучи до пос- тоянному удосконаленню технологічних процесів, компанія BYD AUTO використовувала і продовжує іс- пользовать досягнення світового досвіду з метою істотного зниження собівартості продукції і значи- тільного поліпшення якості виробів, що випускаються. Будучи спадкоємицею досягнень елітної школи автомо- білестроїтелей колишньої автокомпанії (Tsinchuan Auto Co., Ltd) Сичуаньcкой, історія якої налічувала декілька десятиліть, і засвоївши досягнення першокласної технології фірми BYD IT і ряду компаній, раз- рабативавших електронне устаткування, BYD AUTO в даний час заслужено користується славою одного з лідерів китайського автомобілебудування.
Просуваючись вперед в області самостійних наукових досліджень і досвідчених розробок, удосконалюючи технологію виробництва і випускаючи нові і нові марки автомашин, BYD AUTO прагне до створення авто- мобілів з оптимальним співвідношенням технічних характеристик і цін, в конструкції яких гармонійно утілюються вимоги загальноприйнятих передових міжнародних стандартів і традиційних китайських норм промислової естетики. Протягом тільки двох останніх років BYD AUTO зуміла здійснити перехід від едінст- венозної моделі Flyer до цілого сімейства, що включає як машини з традиційними двигунами внутрішнього згорання, так і моделі нового типу (E-vehicle з електро- двигуном і Hybrids-vehicle з комбінованою силовою установкою - двигуном внутрішнього згорання і електро- мотором).
Шенжень
Фірма BYD була спочатку створена в Шенжене і в даний час в цьому місті знаходиться штаб-квар- тиру фірми і її основна виробнича база по виготовленню акумуляторних батарей. У межах про- мишленной зони розміром більше 0,5 мільйонів квадратних метрів живуть і працюють більше 30.000 робочих і службовців фірми. Тут також знаходиться виробнича база для виготовлення рідкокристалічних дисплеїв, рівним об- разом як і база по виготовленню пластмасових і гумових виробів для фірми BYD. У 2005 році в Шенжене буде завершено будівництво іншої великої промислової зони розміром близько 1 мільйона квадратних метрів. Штаб-квартира фірми здійснює керівництво двома найбільш галузями промишлен- ності, що швидко розвиваються: IT-технологии і автомобілебудування. У 2004 році фірма BYD Li-ion Battery (виробництво літієвих батарей) контролювала 20% світового ринку цих батарей, а фірма Ni-ge Battery (виробництво никеле-германієвих ба- тарей) - 45% світового ринку. У суміжних областях фірма BYD Battery контролює 72% ринку радіотелефонів, 43% ринку електронних приладів, 30% ринку мобільних телефонів і 38% ринку електронних іграшок. BYD вийшла на друге місце в світі по виробництву акумуляторних батарей. Фірма BYD Mold Center знаходиться в числі найбільш крупних виробників резино-пластиковых виробів в Китаї. Більш того, 4-а філія ([email protected]) фірми явля- ется власником лінії по виробництву рідкокристалічних дисплеїв світового рівня. У листопаді 2003 року в Шенжене була створена фірма з продажу автомобілів BYD Automobile Trade Ltd. У її склад входить відділ загального управління, відділ маркетингу, відділ реклами, регіональний центр і відділ післяпродажного обслуговування, який зараз перетворюється на центр по обслуговуванню товарів фірми і продажу виробів фірми в зарубіжних країнах. Сюди щодня поступає інформація про виробництво, продажу і післяпродажному обслу- жіванії виробів фірми як в межах самого Китаю, так і на іноземних ринках. Збір і аналіз даних, що поступають, дозволив фірмі створити єдину систему, що включає клієнтуру фірми, її дистриб\’юторів, ділерів, а також конструкторський і виробничий відділи. Ця система грає важливу роль в збільшенні об\’єму продажів і підвищенні рейтингу продукції компанії.
У числі дочірніх підприємств фірми BYD AUTO Co. Ltd знаходиться також автомобільна компанія BYD Company Ltd в Ксияні. Виробнича площа цієї компанії складає близько 1 мільйона квадратних метрів. У нас- тоящєє час фірма поставляє на ринок автомобілі сімейства Flyer і F3. Фірмі BYD AUTO Co. Ltd. належать чотири головні виробничі ділянки, необхідних для випуску ав- томобілей. Виробнича потужність фірми складає 200.000 одиниць в рік.
Фірма BYD Company має в своєму розпорядженні виробничу територію величиною 560.000 квадратних метрів в Шанхаї, яка використовується як база для виконання наукових досліджень, досвідчених розробок і проїзводст- ва акумуляторних батарей, а також для розміщення центру наукових досліджень і досвідчених розробок в облас- ті автомобільної промисловості. На цій території розміщується першокласний центр для проведення іспита- ній і перевірок відповідної техніки. Шанхайський центр BYD по наукових дослідженнях і досвідчених розробках був створений в квітні 2003 року. Він вклю- сподівається більше 20 професійно-орієнтованих груп, що спеціалізуються в області обслуговування кузова ав- томобіля, його двигуна, електронного устаткування, пристроїв забезпечення безпеки, а також наукових іссле- дованій і досвідчених розробок в області електромобілів. З моменту свого створення вказана група по наукових дослідженнях і досвідчених розробках подала більше 200 заявок у відповідні патентні бюро на отримання національних патентів. Центр по наукових дослідженнях і досвідчених розробках фірми BYD AUTO був створений в 2004 році. Він має в своєму розпорядженні першокласну лабораторію для проведення ударно-разрушающих випробувань, ділянкою дорожніх випробувань, іс- питательно - перевірочною лабораторією для шасі, лабораторією перевірки впливу погодних умов на овтома- шину, лабораторією перевірки кузова автомобілів і так далі
Пекінська філія компанії BYD Mold Company Ltd є одним з найбільших формувально-ливарних центрів в Китаї. Він займає площу рівну 270.000 квадратних метрів. У компанії працюють високо-кваліфіцирован- ниє і досвідчені фахівці. Загальну кількість робочих і службовців компанії складає 600 чоловік, зокрема 140 інженерів і 350 досвідчених робочих. Пекінська компанія BYD спеціалізується в області виробництва методом формування дахів для великих і сред- них автомобілів, формувань для внутрішніх полиць, перевірочних прес-форм і забезпечує технічну поддерж- ку при збірці кузова автомобіля, установці на кузов відповідного устаткування і так далі Система виробництва формувально-ливарних елементів створена відповідно до вимог Cad/cae/cam (комп\’ютерного проєктіро- ванія, комп\’ютерної компоновки і розробки технологій і комп\’ютеризованого виробництва) і способу обес- печить клієнтів необхідною комплексною підтримкою в проектуванні, виробництві, тестуванні і постачанні високоякісних виробів. 


Останні додані оголошення

TOYOTA Corolla
Оголошення №:44340
13.07.18
TOYOTA Corolla
Регіон:Тернопіль
Рік випуску:2005 р.
Об'єм двигуна:1.40 л.
Ціна:2 950$
Детальніше...
MERCEDES Sprinter
Оголошення №:44339
12.07.18
MERCEDES Sprinter
Регіон:Луцьк
Рік випуску:2005 р.
Об'єм двигуна:2.20 л.
Ціна:1 100$
Детальніше...
OPEL Astra G
Оголошення №:44338
07.07.18
OPEL Astra G
Регіон:Львів
Рік випуску:2001 р.
Об'єм двигуна:1.70 л.
Ціна:5 500$
Детальніше...
MERCEDES A 170
Оголошення №:44337
06.07.18
MERCEDES A 170
Регіон:Львів
Рік випуску:1999 р.
Об'єм двигуна:1.70 л.
Ціна:2 100$
Детальніше...
VOLKSWAGEN LT 35
Оголошення №:44336
02.07.18
VOLKSWAGEN LT 35
Регіон:Львів
Рік випуску:1998 р.
Об'єм двигуна:2.50 л.
Ціна:2 300$
Детальніше...
OPEL Astra
Оголошення №:44334
28.06.18
OPEL Astra
Регіон:Луцьк
Рік випуску:1999 р.
Об'єм двигуна:2.00 л.
Ціна:2 000$
Детальніше...
PEUGEOT 3008
Оголошення №:44333
21.06.18
PEUGEOT 3008
Регіон:Івано-Франківськ
Рік випуску:2013 р.
Об'єм двигуна:1.60 л.
Ціна:14 500$
Детальніше...
OPEL Astra G
Оголошення №:44332
20.06.18
OPEL Astra G
Регіон:Львів
Рік випуску:2008 р.
Об'єм двигуна:0.00 л.
Ціна:4 800$
Детальніше...
AUDI 80
Оголошення №:44331
18.06.18
AUDI 80
Регіон:Рівне
Рік випуску:1988 р.
Об'єм двигуна:1.60 л.
Ціна:480$
Детальніше...

Каталог авто

ACURA ACURA (64) ALFA ROMEO ALFA ROMEO (57) ASIA ASIA (8) ASTON MARTIN ASTON MARTIN (4) AUDI AUDI (675) BENTLEY BENTLEY (8) BMW BMW (708) BRILLIANCE BRILLIANCE (0) BUGATTI BUGATTI (1) BUICK BUICK (2) BYD BYD (12) CADILLAC CADILLAC (20) CHANA CHANA (8) CHERY CHERY (237) CHEVROLET CHEVROLET (532) CHRYSLER CHRYSLER (44) CITROEN CITROEN (301) DACIA DACIA (111) DADI DADI (18) DAEWOO DAEWOO (763) DAF DAF (74) DAIHATSU DAIHATSU (13) DODGE DODGE (60) DONG FENG DONG FENG (14) FAW FAW (19) FERRARI FERRARI (5) FIAT FIAT (561) FORD FORD (1155) FOTON FOTON (14) GEELY GEELY (101) GMC GMC (12) GREAT WALL GREAT WALL (23) HONDA HONDA (337) HUMMER HUMMER (11) HYUNDAI HYUNDAI (498) I-VAN I-VAN (11) IFA IFA (14) IKARUS IKARUS (13) INFINITI INFINITI (31) ISUZU ISUZU (42) IVECO IVECO (208) JAC JAC (18) JAGUAR JAGUAR (6) JEEP JEEP (42) KAWASAKI KAWASAKI (7) KIA KIA (313) LANCIA LANCIA (11) LAND ROVER LAND ROVER (39) LDV LDV (14) LEXUS LEXUS (121) LIFAN LIFAN (13) LINCOLN LINCOLN (13) LOTUS LOTUS (1) MAN MAN (114) MASERATI MASERATI (1) MAZDA MAZDA (451) MERCEDES MERCEDES (1830) MERCEDES-TRUCKS MERCEDES-TRUCKS (47) MERCURY MERCURY (2) MINI MINI (5) MITSUBISHI MITSUBISHI (662) NISSAN NISSAN (458) OPEL OPEL (1396) PEUGEOT PEUGEOT (534) PLYMOUTH PLYMOUTH (1) PONTIAC PONTIAC (7) PORSCHE PORSCHE (25) RAF RAF (13) RENAULT RENAULT (982) ROLLS-ROYCE ROLLS-ROYCE (2) ROVER ROVER (28) SAAB SAAB (10) SAMAND SAMAND (8) SAMSUNG SAMSUNG (2) SCANIA SCANIA (35) SCION SCION (4) SEAT SEAT (146) SHAOLIN SHAOLIN (7) SKODA SKODA (502) SMART SMART (29) SOUEAST SOUEAST (1) SSANG YONG SSANG YONG (62) SUBARU SUBARU (177) SUZUKI SUZUKI (141) TATA TATA (25) TOYOTA TOYOTA (606) VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN (2300) VOLVO VOLVO (120) WARTBURG WARTBURG (16) YAMAHA YAMAHA (24) ZASTAVA ZASTAVA (1) ZHONGXING (ZX) ZHONGXING (ZX) (3) АВТОБУС АВТОБУС (28) БАЗ БАЗ (50) БОГДАН БОГДАН (99) ВАЗ ВАЗ (3754) ГАЗ ГАЗ (866) ЕКСКАВАТОР ЕКСКАВАТОР (36) ЗАЗ ЗАЗ (492) ЗИЛ ЗИЛ (296) ИЖ ИЖ (55) ІНШІ ІНШІ (147) КАМАЗ КАМАЗ (282) КАТЕР КАТЕР (14) КВАДРОЦИКЛ КВАДРОЦИКЛ (16) КРАЗ КРАЗ (69) КРАН КРАН (101) ЛАЗ ЛАЗ (14) ЛУАЗ ЛУАЗ (34) МАЗ МАЗ (181) МОСКВИЧ МОСКВИЧ (188) МОТОРОЛЛЕР МОТОРОЛЛЕР (21) МОТОЦИКЛ МОТОЦИКЛ (136) НАВАНТАЖУВАЧ НАВАНТАЖУВАЧ (50) ПАЗ ПАЗ (65) ПРИЧІП ПРИЧІП (396) СКУТЕР СКУТЕР (68) СПЕЦТЕХНІКА СПЕЦТЕХНІКА (550) ТРАКТОР ТРАКТОР (316) УАЗ УАЗ (120) УРАЛ УРАЛ (59) ЮМЗ ЮМЗ (65) ЯВА ЯВА (39)

Для рекламодавців | Статьи партнёров
АвтоПоиск - подержанные авто. Атвобазар. Продажа авто Rambler's Top100 Львівський Volkswagen Клуб