Интересно


Пошук автомобіля

  •   
детальний пошук

От партнёров


Замовте ексклюзивну запчастину чи деталь тюнінгу

Опрос

  Чи подешевшають авто в Україні до Європейського рівня?

Контакти

 
455358818
 0972238869
Віктор (менеджер)
Viktor status

Интересно

От партнеров

Семейный комплект постельного белья купить постельное белье семейное braderie.com.ua.

GMC\"\"
GMC - General Motors Corporation - найбільший американський автоконцерн по виробництву: вантажних і легкових автомобілів (позашляховиків, пікапів, паркетников, груззопассажірських фургонів, SUVS, VANS, TRUCKS різних моделей і модифікацій, автомобілів для спеціальних служб різного професійного призначення в США).
Концерн GMC має страхові і фінансові відділення. Штаб-квартира автоконцерну GMC знаходиться в детройті - США, штат Мічіган. Відділення і дочірні фірми автоконцерну розташовані в Канаді, Аргентині, Бразилії, Венесуелі, Мексиці, Бельгії, Нідерландах, Данії, Іспанії, Італії, Швеції, ЮАР, Норвегії, Португалії, Франції, Германії, Перу, Уругваї, в Австрії, Англії, Фінляндії, Швейцарії, Австралії і Новій Зеландії.
Історія автоконцерну GMC бере свій початок з 1900-го року, коли брати Макс Грабовськи і Моріс Грабовськи створили призначену для продажу вантажівку з одноциліндровим горизонтальним двигуном.
У 1902 році Макс Грабовський заснував автомобільну фірму Rapid Motor Vehicle, яка почала випуск вантажівок з одноциліндровим мотором.
У 1908 році виникає компанія “Дженерал Моторс” - ця автомобільна компанія поглинає фірму Rapid Motor Vehicle і решту всіх дрібних автомобільних компаній США в Мічігані.
У 1909 році “Дженерал Моторс” випускає перше покоління вантажівок GMC, а в 1916 році утворюється автоконцерн “General Motors Corporation”.
Утворення General Motors Corporation - GMC в США 1916 рік
Вантажівки компанії GMC в 1916 беруть участь в першому трансамеріканськом автопробігу і перетинають територію США з Сієтлу ка Нью-Йорка.
Компанія GMC в роки першою світовою поставила для потреб армії союзників з 1917 по 1919 рік більше 10000 вантажних автомобілів GMC і модифікацій на їх основі. Після війни Gmс приступила до удосконалення складального конвеєра на заводі в Понтіаке, і зайнялася переобладнанням своїх автомобілів, міняючи їх корпуси, в залізничні дрезини і мотовагони самого різного призначення.
У 1925 році відбулася важлива подія - в GMC увійшла компанія “The Yellow Cab Manufacturing” з Чікаго. Тепер GMC дістала можливість випускати вантажівки як малої, так і середньої вантажопідйомності з власною емблемою. ця область діяльності стала головною для компанії і залишається такий понині.
У 1927 році з\’явилися машини GMC серії Т, а до 1931 року - один з перших автомобілів GMC категорії Клас 8, важка вантажівка GMC Т-95. Ця була тривісна машина з пневматичними гальмами і чотириступінчастою трансмісією, автомобіль корисною вантажопідйомністю до п\’ятнадцяти тонн.
У 1929 GMC отримує замовлення на розробку спеціальної вантажівки для перевезення циркових тварин (слонів і ін.).
1934 рік в Gmс створюється перша модель вантажівки з кабіною над двигуном, яка була поставлена фірмі Bekins вan and Storage.
1935 рік - GMC проводить в детройті відкриття заводу детройта GMC по виробництву дизелів, з часом вони набувають популярності як найбільш відповідні двигуни для вантажівок. До 1937 року нові вантажівки компанії GMC придбали обтічні форми, розширилася гамма квітів забарвлення.
У 1938 GMC створює перший пікап полутоннку моделі GMC T-14.
До 1939 року до експлуатації увійшли моделі серії А, рахуючи модифікації AC, ADC, AF, ADF, з номерами від 100 до 850.
Під час другої світової війни General Motors Corporation виконує військові замовлення - танки, устаткування для підводних човнів і спеціальні вантажівки, багато хто з яких потрапив до Росії за програмою ленд-лізу. Одним з таких транспортних средствніх опинилася GMC амфібія DUKW, здатна пересуватися по воді і по суші, перевозити солдатів і спорядження. Поза сумнівом, цей автомобіль і є відомий “Duck” (”Качка”) від General Motors Corporation, який випускався в трьох поширених модифікаціях: двух-, четирех- і восьми- тонною.
У другій половині 40-х років GM користувалася величезною популярністю - автомобілі збувалися з успіхом, навіть без серйозних змін в дизайні.
Можна сміливо стверджувати, що з 1945 року автомобільний продукт GMC був широко поширений і мав попит.
У березні 1949 року виробник General Motors Corporation задумався про необхідність корінних змін серії А, так з\’явилися видозмінені вантажівки Класу 8. В кінці 1949 року створюється модель Н-серии, яку корпорація і випускала на авторинок протягом 50-х років як єдиного представника вантажівок категорії Клас 8. Був також випущений варіант GMC “Bubblenose” з розташованою над двигуном кабіною, яку за замовленням передбачалося обладнати спальним местомом. Дана вантажівка отримала назву «Bubblenose»”. Нумерувалися вантажівки таким чином: до 900 - номери серії меншої вантажопідйомності, від 900 - підвищеною вантажопідйомники - моделі категорії Клас 8. Номери серії від 900 і вище привласнювалися найбільш вантажопідйомним машинам категорії Клас 8, а номери менші 900 відносилися до автомобілів порівняно меншій вантажопідйомності.
У 50-х роках випускаються вантажівки General Motors Corporation “Джіммі” GMC Jimmy. “Джіммі” серії 630 1954 року оснащена дизелем 471 Detroit Diesel, п\’ятиступінчастою головною і триступінчатою допоміжною трансмісіями.
У 1954 році були зібрані «Джіммі» 630-ій серії, технічне оснащення яких складалося з 5-ступінчастої основної, 3-ступінчастої додаткової трансмісії і дизеля 471 Detroit.
Створення першого повноприводного автомобіля GMC 4wd припало на 1956 рік.
У Америці «Дженерал Моторс» традиційно віддає перевагу великим машинам, так що проектування малолітражних автомобілів нерідко відбувається в Європі. Саме «Дженерал Моторс» упровадила перший дійсний жорсткий верх кузова автомобіля в 1949 році. Відділенням корпорації General Motors Corporation належить ряд цікавих нововведень: «Шевроле-корветт» з першим пластмасовим кузовом (1953), що несе, «Шевроле-корвейр» із заднім розташуванням мотора з оппозітним двигуном повітряного охолоджування (1959), передньопривідний «Олдсмобил-торнадо» (1966).
Останні вантажівки з кабіною, розташованою над двигуном, - типу “Bubblenose” були випущені в 1959 році. Їм на зміну прийшла модель серії, відомої під назвою “Crackerbox”, яке було дано за незграбні форми кабіни, що має схожість з коробкою. Були випущені модифікації як із спальним местомом, так і без нього. Ця вантажівка випускалася в General Motors з 1950 до 1968 року.
У 1968 році сімейство вантажівок GM поповнилося новим автомобілем “Astro-95Ќ з кабіною, розташованою над двигуном. Він швидко отримав широке визнання. У автомобілі була встановлена нова напівкругла панель приладів, нове вітрове скло, що забезпечує кращий огляд, а дизайн кабіни повністю змінений. Випускалися модифікації як із спальним местомом, так і без нього.
Проте із-за конкуренції з японськими автомобілями корпорація General Motors в 1970-80-і роки випробувала ряд серйозних труднощів.
У 1987 році “Astro” були зняті з виробництва. Тут слід зазначити, що на основі масивних моделей Н, характерних для 50-х років, були створені машини General Motors Corporation серії 9500, які з\’явилися в 1966 році. Це були вражаючого вигляду вантажівки з довгим капотом з скловолокна. Капот відкидався вперед, відкриваючи погляду простір, достатній для розміщення будь-якого дизельного двигуна, включаючи мотора V-12 фірми Detroit Diesel.
У січні 1988 року GMC увійшла до складу групи avtoпроїзводітелей вантажівок “Volvo-white” і до сьогоднішніх днів зберігає силу, випускаючи вантажні автомобілі під маркою “New Family” (”Нове Сімейство”), які стали сумісним продуктом “Volvo-white -GMC” і “Autocar”. Їх сумісним продуктом разом з «Autocar» є вантажівки мазкі «New Family».
До 1997 положення вдалося декілька виправити, а в нове тисячоліття концерн General Motors Corporation увійшов упевненою ходою, розширивши свій вплив на азіатському і східноєвропейському ринках.
На початку 2001 року відбулася зміна покоління позашляховиків GMC Envoy, які ведуть свій родовід ще з джипів Chevrolet Blazer. Нове покоління істотно відрізняється від минулої моделі. В першу чергу це помітно по укрупленію машини, а в других це повністю новий автомобіль. Всі зовнішні і внутрішні параметри машини зросли. Багатшим стало і оснащення моделі. Автомобіль пропонується у варіантах як з повним приводом, так і заднім.
У 2002 році GM була поглинена компанія Деу. В даний час корпорація General Motors Corporation активно співробітничає з російським «АВТОВАЗ»: вже створено СП в Петербурзі, а найближчим часом розглядається питання про партнерство.
Віддаючи належне технічним характеристикам, не можна не відзначити відмінні ходові якості, і високу вантажопідйомність більшості моделей GMC. Проте в краш-тестах, що проводяться різними незалежними асоціаціями, багато машин корпорації General Motors отримали дуже низькі оцінки. Таким чином, при тюнінге авто мазкі GMC, краще всього підвищити характеристики безпеки, додаванням різних відповідних опцій.
У 2008 році із-за світового економічного і фінасового кризи автоконцерни в США і General Motors Corporation зіткнулися з сер\’езнимі проблемами. General Motors Corporation і інші автоконцерни зажадали у уряду США підтримати автопром Сполучених Штатів Америки крупною фінансовою допомогою.
General Motors відмовився від своїх планів купувати Chrysler у американської інвестиційної компанії Cerberus Capital. У 2008 році General Motors продає нерухомість в Європі: офіси Vauxhall у Великобританії і Saab в Швеції. У США GMC продавав Renaissance Center - хмарочос в детройті, в якому була штаб-квартира автогіганта.
9 грудня 2008-го року американський автогігант General Motors визнав, що автомобілі GMC часто бувають низької якості і мають поганий дизайн і що компанія дуже захопилася випуском позашляховиків. “Ми визнаємо, що принесли вам розчарування”, - заявила компанія General Motors в поширеному відкритому листі до американських автомобілістів. Компанія обіцяє врахувати досконалі нею помилки і провести реструктуризацію для поліпшення своїх позицій на ринку. Все це здійснювалося концерном GMC для того, щоб отримати фінансову допомогу з держбюджету США.
В кінці 2008-го року на GMC продовжувалися масові скорочення, а чисті збитки General Motors Corporation за підсумками першого півріччя 2008 року склали майже 19 мільярдів доларів.
2008 рік - міністерство фінансів США вирішило допомогти фінансовій компанії General Motors Acceptance Corporation (GMAC), що належить автогігантові General Motors і інвесткомпанії Cerberus Capital Management, шістьма мільярдами доларів.
У цьому ж році GM починає тестування водневих прототипів в Європі, беручи участь в програмі «Hydrogen4» з іншими автокомпаніями. Спонсорами даного проекту є видні європейські і світові бренди - ADAC, Allianz, Coca-cola, Hilton, Linde, Schindler, Axel Springer, Total і Veolia.
В самому кінці 2008-го року світові ЗМІ повідомили про те, що GM і Chrysler врятовані! Американські власті врятували General Motors і Chrysler від швидкого банкрутства, виділивши автогігантам General Motors і Chrysler 4 міліарда доларів США.
2009 рік - General Motors Corporation випускає і продає гібриди GMC HYBRID cars.
2009 рік - General Motors у пошуках виходу з складної економічної ситуації ухвалило рішення розлучитися з частиною унікальних концептів, сотавляющих відчутну частину корпоративних зборів. General Motors планує продати більше 250 автомобілів зі свого музею автомобільної спадщини. Список машин, які пустять з молотка, ще не готовий, але керівництво концерну обіцяє, що найбільш рідкісні екземпляри в нього не потраплять. Частина колекції, призначена на продаж, представлена в основному екземплярами 80-х - 90-х років випуску, а також новими авто. У ній і по-справжньому унікальні автомобілі, пише Life. Будуть продані всі автомобілі Hummer і GMC, серія ультра-редких Corvette, Oldsmobile Touring 1904 року, два Peugeot 205 Turbo, президентський лімузин Біла клінтона і автомобіль, що використався Татом Римським в 1998 році. 


Останні додані оголошення

SKODA Fabia Combi
Оголошення №:44356
21.10.18
SKODA Fabia Combi
Регіон:Львів
Рік випуску:2006 р.
Об'єм двигуна:1.20 л.
Ціна:4 999$
Детальніше...
CITROEN Jumpy
Оголошення №:44355
20.10.18
CITROEN Jumpy
Регіон:Львів
Рік випуску:2017 р.
Об'єм двигуна:1.60 л.
Ціна:15 201$
Детальніше...
RENAULT Premium 320
Оголошення №:44354
09.10.18
RENAULT Premium 320
Регіон:Хмельницький
Рік випуску:2011 р.
Об'єм двигуна:7.20 л.
Ціна:30 000$
Детальніше...
AUDI A4
Оголошення №:44353
27.09.18
AUDI A4
Регіон:Харків
Рік випуску:2002 р.
Об'єм двигуна:2.00 л.
Ціна:2 650$
Детальніше...
OPEL Kadett 1.3
Оголошення №:44352
11.09.18
OPEL Kadett 1.3
Регіон:Київ
Рік випуску:1987 р.
Об'єм двигуна:1.30 л.
Ціна:1 000$
Детальніше...
GEELY CK
Оголошення №:44351
05.09.18
GEELY CK
Регіон:Запоріжжя
Рік випуску:2009 р.
Об'єм двигуна:1500.00 л.
Ціна:1 000$
Детальніше...
СКУТЕР Viper
Оголошення №:44349
02.09.18
СКУТЕР Viper
Регіон:Львів
Рік випуску:2006 р.
Об'єм двигуна:0.20 л.
Ціна:4 000$
Детальніше...
КАМАЗ 6520 TZA-58149Z бетоносмеситель
Оголошення №:44347
23.08.18
КАМАЗ 6520 TZA-58149Z бетоносмеситель
Регіон:Львів
Рік випуску:2018 р.
Об'єм двигуна:0.00 л.
Ціна:96 000$
Детальніше...
RENAULT Master
Оголошення №:44346
20.08.18
RENAULT Master
Регіон:Львів
Рік випуску:2012 р.
Об'єм двигуна:2.30 л.
Ціна:17 000$
Детальніше...

Каталог авто

ACURA ACURA (64) ALFA ROMEO ALFA ROMEO (57) ASIA ASIA (8) ASTON MARTIN ASTON MARTIN (4) AUDI AUDI (676) BENTLEY BENTLEY (8) BMW BMW (708) BRILLIANCE BRILLIANCE (0) BUGATTI BUGATTI (1) BUICK BUICK (2) BYD BYD (12) CADILLAC CADILLAC (20) CHANA CHANA (8) CHERY CHERY (237) CHEVROLET CHEVROLET (533) CHRYSLER CHRYSLER (44) CITROEN CITROEN (303) DACIA DACIA (111) DADI DADI (18) DAEWOO DAEWOO (763) DAF DAF (74) DAIHATSU DAIHATSU (13) DODGE DODGE (60) DONG FENG DONG FENG (14) FAW FAW (19) FERRARI FERRARI (5) FIAT FIAT (561) FORD FORD (1155) FOTON FOTON (14) GEELY GEELY (102) GMC GMC (12) GREAT WALL GREAT WALL (23) HONDA HONDA (337) HUMMER HUMMER (11) HYUNDAI HYUNDAI (498) I-VAN I-VAN (11) IFA IFA (14) IKARUS IKARUS (13) INFINITI INFINITI (31) ISUZU ISUZU (42) IVECO IVECO (208) JAC JAC (18) JAGUAR JAGUAR (6) JEEP JEEP (42) KAWASAKI KAWASAKI (7) KIA KIA (313) LANCIA LANCIA (12) LAND ROVER LAND ROVER (39) LDV LDV (14) LEXUS LEXUS (121) LIFAN LIFAN (13) LINCOLN LINCOLN (13) LOTUS LOTUS (1) MAN MAN (114) MASERATI MASERATI (1) MAZDA MAZDA (451) MERCEDES MERCEDES (1829) MERCEDES-TRUCKS MERCEDES-TRUCKS (47) MERCURY MERCURY (2) MINI MINI (5) MITSUBISHI MITSUBISHI (662) NISSAN NISSAN (458) OPEL OPEL (1397) PEUGEOT PEUGEOT (534) PLYMOUTH PLYMOUTH (1) PONTIAC PONTIAC (7) PORSCHE PORSCHE (25) RAF RAF (13) RENAULT RENAULT (984) ROLLS-ROYCE ROLLS-ROYCE (2) ROVER ROVER (28) SAAB SAAB (10) SAMAND SAMAND (8) SAMSUNG SAMSUNG (2) SCANIA SCANIA (35) SCION SCION (4) SEAT SEAT (146) SHAOLIN SHAOLIN (7) SKODA SKODA (502) SMART SMART (29) SOUEAST SOUEAST (1) SSANG YONG SSANG YONG (62) SUBARU SUBARU (177) SUZUKI SUZUKI (141) TATA TATA (25) TOYOTA TOYOTA (606) VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN (2300) VOLVO VOLVO (120) WARTBURG WARTBURG (16) YAMAHA YAMAHA (24) ZASTAVA ZASTAVA (1) ZHONGXING (ZX) ZHONGXING (ZX) (3) АВТОБУС АВТОБУС (28) БАЗ БАЗ (50) БОГДАН БОГДАН (99) ВАЗ ВАЗ (3758) ГАЗ ГАЗ (866) ЕКСКАВАТОР ЕКСКАВАТОР (36) ЗАЗ ЗАЗ (492) ЗИЛ ЗИЛ (296) ИЖ ИЖ (55) ІНШІ ІНШІ (147) КАМАЗ КАМАЗ (283) КАТЕР КАТЕР (14) КВАДРОЦИКЛ КВАДРОЦИКЛ (16) КРАЗ КРАЗ (69) КРАН КРАН (101) ЛАЗ ЛАЗ (14) ЛУАЗ ЛУАЗ (34) МАЗ МАЗ (181) МОСКВИЧ МОСКВИЧ (188) МОТОРОЛЛЕР МОТОРОЛЛЕР (21) МОТОЦИКЛ МОТОЦИКЛ (136) НАВАНТАЖУВАЧ НАВАНТАЖУВАЧ (50) ПАЗ ПАЗ (65) ПРИЧІП ПРИЧІП (396) СКУТЕР СКУТЕР (69) СПЕЦТЕХНІКА СПЕЦТЕХНІКА (550) ТРАКТОР ТРАКТОР (316) УАЗ УАЗ (120) УРАЛ УРАЛ (59) ЮМЗ ЮМЗ (65) ЯВА ЯВА (39)

Для рекламодавців | Статьи партнёров
АвтоПоиск - подержанные авто. Атвобазар. Продажа авто Rambler's Top100 Львівський Volkswagen Клуб