Интересно


Пошук автомобіля

  •   
детальний пошук

От партнёров


Замовте ексклюзивну запчастину чи деталь тюнінгу

Опрос

  Чи подешевшають авто в Україні до Європейського рівня?

Контакти

 
455358818
 0972238869
Віктор (менеджер)
Viktor status

Интересно

От партнеров

Volvo\"\"
Volvo, шведська компанія, що випускає вантажні і легкові автомобілі. Штаб-квартира знаходиться в Гетеборге.
Ассар Габрієлссон і Густаф Ларсон є творцями VOLVO. Габрієлссон отримав місце торгового менеджера в компанії "SKF" в 1916 році, заснував VOLVO і займав посаді Президента до 1956 року.
Вдень народження VOLVO (від латинського volvo - я кочуся) вважається 14 квітня 1927 року - день, коли із заводу в Гетеборге виїхав перший автомобіль під назвою Jacob (Якоб).
Для характеристики свого авто був необхідний символ. Їм стала сталь і шведська важка промисловість, з тих пір, як автомобілі почали проводитися з шведської сталі. "Символ заліза" або "символ Марса", був розміщений в центрі грат радіатора на першому пасажирському легковому автомобілі VOLVO, а пізніше на всіх вантажних автомобілях VOLVO. "Знак Марса" щільно прикріпили до радіатора наїпростейшим методом: сталевий обід був приєднаний діагонально, упоперек грат радіатора. Перші вантажівки випускалися з 1928, і з 1931 компанія лідирує в Європі по випуску важких вантажівок.
Після початку виробництва "Jacob" "VOLVO" почала розробляти шестициліндровий мотор. Перший автомобіль з шестициліндровим двигуном Pv651 пройшов презентацію в квітні. Букви PV на шведському означають "екіпаж", а цифри 651 - шість циліндрів, п\’ять сидінь і перша серія.
На початку 40-х років компанія розробила порівняно недорогі моделі Volvo Pv36 і Pv51, в Швеції що стали «народними». Війна перешкодила продажу цих моделей, але перші післявоєнні роки могутні рекламні компанії принесли фірмі популярність.
У 1953 відбулася презентація першого справжнього універсала Volvo - Duett. Хоча Duett, ймовірно, більше підходив для представників малого бізнесу, він ознаменував початок орієнтації Volvo на автомобілі сімейного типу.
У 1956 відбувся випуск Volvo P 120 (що продавався в скандінавських країнах під назвою Amazon).
У серпні 1966 побачила світло нова модель VOLVO 144, над якою інженери VOLVO дуже довго працювали. Ця модель сильно відрізнялася з погляду безпеки від своїх попередників. На неї встановлювалася гальмівна система з двома контурами по діагоналі, дискові передні і задні гальма. Кузов був виконаний з розрахунком зон деформації спереду і ззаду, і рульова колонка стала секційною. На цей автомобіль встановлювалися двигуни В18 і В18в, перший, - потужністю 85 к.с., другий завдяки двом карбюраторам -115 к.с. У 1966 році VOLVO 144 стала машиною року в Швеції.
У лютому був випущений останній автомобіль серії "Duett". За двадцять років ця серія добре себе зарекомендувала з типом кузова пікап і вантажівочка.
Починаючи з 1970 року "VOLVO" серйозно зайнялася проблемою зниження токсичності вихлопних газів.
У 1976 році "VOLVO" провела презентацію нової розробки. Мова йшла про "Lambda sond" - кисневому датчику, який дозволяв сильно зменшити вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Volvo - перший в світі виробник автомобілів, що упровадив в 1976 каталітичний нейтралізатор і лямбда-зонд.
У 1968 році дебютував новий флагман 164 - люксовая версія 144-ої серії з монументальними гратами радіатора в британському стилі. На 164 встановлювався двигун потужністю 145 к.с., а салон мав дорожчу обробку.
У той час Volvo 144 була машиною, що самою продавалася, в Швеції.
Компанія приступила до тривалої програми вивчення нещасних випадків. Керівництво заснувало Комітет з вивчення аварій вантажних автомобілів, який незабаром трансформувався у Відділ вивчення дорожньо-транспортних подій. Він підрозділявся на 2 дослідницьких комітету: один - по легкових пасажирських автомобілях, а інший - по важких транспортних засобах, - які співробітничали і ділилися між собою інформацією і досвідом. Ретельно вивчалися різна статистика аварій, фотографії, позови по аваріях, повідомлення поліції, лікарняні журнали. Відділ негайно реагував на повідомлення про серйозні події, і постраждалі машини піддавалися детальному огляду в лабораторії безпеки Volvo.
У 1972 році починається голландська історія Volvo - шведи купують 33% акцій голландського підприємства DAF.
В цей же час світло побачив автомобіль під назвою VESC (Volvo Experimental Safety Car). На нім пройшли випробування такі нововведення в автомобілебудуванні, як АБС, SRS (система надувних подушок безпеки), телескопічні бампери і так далі Ці і багато інших інновацій згодом було використано на серії 240/260.
У 1974 році пройшла презентація Volvo 240 в шести версіях і Volvo 260 - в двох. Багато в чому ці моделі з\’явилися результатом модернізації 144 і випробувань VESC, чим і пояснюється та заслужена історична слава, яка супроводила їм, зокрема, і з приводу безпеки.
Протягом 1975 року були представлені дві нові моделі: Volvo 265 і Volvo 66. Перша була універсалом з шестициліндровим двигуном. Друга ж з\’явилася свого роду спробою виробництва автомобілів малого середнього класу. Це була нова версія DAF 66 зі встановленою на нього автоматичною коробкою передач. Автомобіль проводився на заводі в Голландії.
Volvo представила Lambda sond - кисневий датчик, який дозволяє істотно зменшити вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.
У 1976 році американська організація NHTSA саме на базі автомобілів Volvo розробила вимоги по безпеці для свого ринку. З\’явився хетчбек Volvo 343, машини цієї серії проводилися на колишньому заводі DAF.
Своє п\’ятдесятиріччя в 1977 році Volvo відзначила презентацією оновленій серії 240, а також побудованого на тій же платформі двухдверного купе 262, дизайн якого розробила фірма Bertone. Сидіння купе були обіти шкірою, в салоні встановлений кондиціонер, а стекла, дзеркала і антена мали електроприводи.
У 1979 році відбулося підписання договору про спільну діяльність між Renault і Volvo. Опісля декілька років французька компанія стане акціонером Volvo.
У 1980 році показаний прототип майбутньої серії 700 з кузовом універсал - VCC (Volvo Concept Car) з турбомотором, заднім приводом і активним переднім спойлером.
25 лютого 1981 року з конвеєра в Гетеборге з\’їхав мільйонний автомобіль, випущений для Америки. Компанія Volvo стала найбільшим європейським експортером в США.
Рік потому компанія представила свою принципово нову модель 760 - свого роду спадкоємицю 164, з платформою, що використалася аж до зняття з виробництва серії S90/v90.
У 1984-му з\’явилася простіша серія 740. Версія GLE мала новий чотирициліндровий 2,3-літровий мотор. Турбірованний варіант цього двигуна видавав потужність 182 к.с. Крім того, на цю ж модель встановлювався дизельний шестициліндровий силовий агрегат об\’ємом 2,4 л.
Хітом 1985 року став представлений на автосалоні в Женеві дуже рідкісний Volvo 780 з кузовом двухдверноє купе, який розроблявся спільно з Bertone. У тому ж році в Голландії почалася збірка екстравагантного спортуніверсала 480.
З 1987 року для серіїв 740 і 480 в опціях пропонувалася установка антиблокувальної системи гальм (ABS). 480-а модель почала випускатися з турбірованним мотором.
У 1988 році в Голландії був представлений абсолютно новий пятідверний хетчбек малого середнього класу 440. Роком пізніше пройшла презентація седана 460 на тій же платформі.
1990 рік ознаменувався появою нового флагмана 960 з шестициліндровим трилітровим мотором потужністю 204 к.с. і автоматичною коробкою передач з електронним управлінням.
Замість 740-ої була представлена 940-а серія, яка схожа в дизайні з 960.
У червні 1991 року Volvo представила абсолютно нову модель середнього класу 850. Цей автомобіль, поза всяким сумнівом, був найпрогресивнішим серед решти моделей Volvo, вироблюваних на початку 90-х років.

Восени цього року було поміщено трибічну угоду між урядом Нідерландів, Volvo і Mitsubishi про створення спільного підприємства під назвою Ned Car, де кожній стороні належало по 33,33 відсотка. У 1995-му з конвеєра цього підприємства зійшли машини серії S40/v40. З їх появою було запропоновано нове позначення моделей, де буква означає тип кузова: S - седан, V - універсал і З - купе або кабріолет, - а цифри - номер моделі.
У 1996 році в Парижі було представлено купе і кабріолет С70 на платформі сорокової серії. Ця модель з\’явилася результатом сумісних розробок Volvo і TWR.
У травні 1998 року незграбна класична серія S90/v90 знята з виробництва. Її замінив седан S80 - дуже сильно наближений до "німців" і такий, що конкурує або з моделями великого середнього класу, або з базовими вищого. Прем\’єра відбулася на Московському автосалоні в серпні.
Автошоу детройта 2000 року - перше, на якому Volvo експонується як відділення Ford Motor. Одна з головних прем\’єр автосалону - нове покоління Volvo V70. Разом з ним була показана і друга повноприводна версія з внедорожним антуражем V70 XC.
А на автосалоні в Парижі відбулася презентація створеного на тій же платформі седана S60, який замінив собою в лінійці фірми седани S70, в основі яких була модель 850.
У 2001 році Volvo показала прототип довгожданого позашляховика, названий скромно ACC (Adventure Concept Car). Також представлений прототип спортуніверсала SCC (Safety Concept Car) з частково прозорими передніми стійками дахи, завдяки яким значно поліпшується обзорность, і "заряджений" РСС-2 з кузовом універсал.
Цього року почалося виробництво серійного позашляховика, в основі якого - ідеї прототипу АСС. Volvo Xc90 дебютував на автосалоні детройта.
Крім того, сорокова серія пройшла вже другий рестайлінг, отримавши могутніше вирішення передньої частини у дусі S60.
VOLVO завоювала репутацію виробника дорогих, престижних, надійних і безпечних машин. Широко відома роль компанії в розробці і впровадженні сучасних систем безпеки, за що компанія не раз удостоювалася міжнародних премій. 


Останні додані оголошення

SKODA Fabia Combi
Оголошення №:44356
21.10.18
SKODA Fabia Combi
Регіон:Львів
Рік випуску:2006 р.
Об'єм двигуна:1.20 л.
Ціна:4 999$
Детальніше...
CITROEN Jumpy
Оголошення №:44355
20.10.18
CITROEN Jumpy
Регіон:Львів
Рік випуску:2017 р.
Об'єм двигуна:1.60 л.
Ціна:15 201$
Детальніше...
RENAULT Premium 320
Оголошення №:44354
09.10.18
RENAULT Premium 320
Регіон:Хмельницький
Рік випуску:2011 р.
Об'єм двигуна:7.20 л.
Ціна:30 000$
Детальніше...
AUDI A4
Оголошення №:44353
27.09.18
AUDI A4
Регіон:Харків
Рік випуску:2002 р.
Об'єм двигуна:2.00 л.
Ціна:2 650$
Детальніше...
OPEL Kadett 1.3
Оголошення №:44352
11.09.18
OPEL Kadett 1.3
Регіон:Київ
Рік випуску:1987 р.
Об'єм двигуна:1.30 л.
Ціна:1 000$
Детальніше...
GEELY CK
Оголошення №:44351
05.09.18
GEELY CK
Регіон:Запоріжжя
Рік випуску:2009 р.
Об'єм двигуна:1500.00 л.
Ціна:1 000$
Детальніше...
СКУТЕР Viper
Оголошення №:44349
02.09.18
СКУТЕР Viper
Регіон:Львів
Рік випуску:2006 р.
Об'єм двигуна:0.20 л.
Ціна:4 000$
Детальніше...
КАМАЗ 6520 TZA-58149Z бетоносмеситель
Оголошення №:44347
23.08.18
КАМАЗ 6520 TZA-58149Z бетоносмеситель
Регіон:Львів
Рік випуску:2018 р.
Об'єм двигуна:0.00 л.
Ціна:96 000$
Детальніше...
RENAULT Master
Оголошення №:44346
20.08.18
RENAULT Master
Регіон:Львів
Рік випуску:2012 р.
Об'єм двигуна:2.30 л.
Ціна:17 000$
Детальніше...

Каталог авто

ACURA ACURA (64) ALFA ROMEO ALFA ROMEO (57) ASIA ASIA (8) ASTON MARTIN ASTON MARTIN (4) AUDI AUDI (676) BENTLEY BENTLEY (8) BMW BMW (708) BRILLIANCE BRILLIANCE (0) BUGATTI BUGATTI (1) BUICK BUICK (2) BYD BYD (12) CADILLAC CADILLAC (20) CHANA CHANA (8) CHERY CHERY (237) CHEVROLET CHEVROLET (533) CHRYSLER CHRYSLER (44) CITROEN CITROEN (303) DACIA DACIA (111) DADI DADI (18) DAEWOO DAEWOO (763) DAF DAF (74) DAIHATSU DAIHATSU (13) DODGE DODGE (60) DONG FENG DONG FENG (14) FAW FAW (19) FERRARI FERRARI (5) FIAT FIAT (561) FORD FORD (1155) FOTON FOTON (14) GEELY GEELY (102) GMC GMC (12) GREAT WALL GREAT WALL (23) HONDA HONDA (337) HUMMER HUMMER (11) HYUNDAI HYUNDAI (498) I-VAN I-VAN (11) IFA IFA (14) IKARUS IKARUS (13) INFINITI INFINITI (31) ISUZU ISUZU (42) IVECO IVECO (208) JAC JAC (18) JAGUAR JAGUAR (6) JEEP JEEP (42) KAWASAKI KAWASAKI (7) KIA KIA (313) LANCIA LANCIA (12) LAND ROVER LAND ROVER (39) LDV LDV (14) LEXUS LEXUS (121) LIFAN LIFAN (13) LINCOLN LINCOLN (13) LOTUS LOTUS (1) MAN MAN (114) MASERATI MASERATI (1) MAZDA MAZDA (451) MERCEDES MERCEDES (1829) MERCEDES-TRUCKS MERCEDES-TRUCKS (47) MERCURY MERCURY (2) MINI MINI (5) MITSUBISHI MITSUBISHI (662) NISSAN NISSAN (458) OPEL OPEL (1397) PEUGEOT PEUGEOT (534) PLYMOUTH PLYMOUTH (1) PONTIAC PONTIAC (7) PORSCHE PORSCHE (25) RAF RAF (13) RENAULT RENAULT (984) ROLLS-ROYCE ROLLS-ROYCE (2) ROVER ROVER (28) SAAB SAAB (10) SAMAND SAMAND (8) SAMSUNG SAMSUNG (2) SCANIA SCANIA (35) SCION SCION (4) SEAT SEAT (146) SHAOLIN SHAOLIN (7) SKODA SKODA (502) SMART SMART (29) SOUEAST SOUEAST (1) SSANG YONG SSANG YONG (62) SUBARU SUBARU (177) SUZUKI SUZUKI (141) TATA TATA (25) TOYOTA TOYOTA (606) VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN (2300) VOLVO VOLVO (120) WARTBURG WARTBURG (16) YAMAHA YAMAHA (24) ZASTAVA ZASTAVA (1) ZHONGXING (ZX) ZHONGXING (ZX) (3) АВТОБУС АВТОБУС (28) БАЗ БАЗ (50) БОГДАН БОГДАН (99) ВАЗ ВАЗ (3758) ГАЗ ГАЗ (866) ЕКСКАВАТОР ЕКСКАВАТОР (36) ЗАЗ ЗАЗ (492) ЗИЛ ЗИЛ (296) ИЖ ИЖ (55) ІНШІ ІНШІ (147) КАМАЗ КАМАЗ (283) КАТЕР КАТЕР (14) КВАДРОЦИКЛ КВАДРОЦИКЛ (16) КРАЗ КРАЗ (69) КРАН КРАН (101) ЛАЗ ЛАЗ (14) ЛУАЗ ЛУАЗ (34) МАЗ МАЗ (181) МОСКВИЧ МОСКВИЧ (188) МОТОРОЛЛЕР МОТОРОЛЛЕР (21) МОТОЦИКЛ МОТОЦИКЛ (136) НАВАНТАЖУВАЧ НАВАНТАЖУВАЧ (50) ПАЗ ПАЗ (65) ПРИЧІП ПРИЧІП (396) СКУТЕР СКУТЕР (69) СПЕЦТЕХНІКА СПЕЦТЕХНІКА (550) ТРАКТОР ТРАКТОР (316) УАЗ УАЗ (120) УРАЛ УРАЛ (59) ЮМЗ ЮМЗ (65) ЯВА ЯВА (39)

Для рекламодавців | Статьи партнёров
АвтоПоиск - подержанные авто. Атвобазар. Продажа авто Rambler's Top100 Львівський Volkswagen Клуб