Интересно


Пошук автомобіля

  •   
детальний пошук

От партнёров


Замовте ексклюзивну запчастину чи деталь тюнінгу

Опрос

  Чи подешевшають авто в Україні до Європейського рівня?

Контакти

 
455358818
 0972238869
Віктор (менеджер)
Viktor status

Интересно

От партнеров

Volkswagen\"\"
В даний час концерн Volkswagen - один з найбільших по об\’ємах продажів в світі, має свої заводи в 15 країнах світу, випускає продукцію під п\’ятьма торговими марками Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT. З 1998 року концерну належить марка Rolls-Royce («Роллс-Ройс»).

У 1934 році Фердинанд Порше (Ferdinand Porsche), відомий німецький конструктор (засновник всесвітньо відомої німецької автомобільної компанії Porsche AG), одержав замовлення від націонал-социалістичного уряду Німеччини на розробку сучасного легкового автомобіля.
І вже в 1935 році такий автомобіль був розроблений. Він одержав назву Volkswagen («Фольксваген»), що дослівно в перекладі з німецького означає «народний автомобіль». Після дворічних випробувань в 1937-у була запущена серія VW30, а до 1938 автомобіль знайшов знайомий багатьом поколінням зовнішній вигляд.  
Через зовнішню схожість з жуком журналісти дали Volkswagen VW30 прізвисько Beetle. Пізніше воно стало назвою машини.
Volkswagen відразу оцінили конструктори, інженери і водії. Про нього заговорили, з\’явилися численні публікації, в 1938 році в статті New York Times Volkswagen охрестили за зовнішню схожість «жуком». Це прізвисько настільки прижилося, що стало візитною карткою автомобіля.
Для виробництва «народного автомобіля» 26 травня 1938 року в місті Вольфсбурге почалося будівництво найбільшого європейського автозаводу Volkswagen. Але війна, що насувалася, перешкодила налагодити випуск цього автомобіля. Було створено всього дюжину цих авто. Автомобіль дуже подобався фашистським бонзам. На ньому з задоволенням роз\’їжджав сам Гітлер.  
Під час війни завод Volkswagen був переорієнтований на виробництво військової техніки. Такий, як легковий всюдихід Kubelwagen (type 82).
Під час Другої Світової війни роботи по будівництву Volkswagen були припинені, а недобудований завод перепрофільований на виробництво військової продукції.
Після закінчення війни підприємство потрапило під контроль англійців, в чиїй зоні окупації знаходився Вольфсбург. Восени 1945-го англійські власті передали заводу замовлення на 20 тисяч автомобілів. Але тільки майже через десять років почалося серійне виробництво автомобіля в його первинній модифікації.
У 1947-у Volkswagen був виставлений на експортному ярмарку в Ганновері і привернув до себе велику увагу. Завод одержав перше зарубіжне замовлення з Голландії на тисячу автомобілів, а в 1948 стали поступати замовлення з Швейцарії, Бельгії, Швеції і інших країн.  
Volkswagen Beetle робився в безлічі різних модифікацій - серед них був навіть пікап.
У січні 1948-го змінилося керівництво Volkswagen, його генеральним директором став Генріх Нордхофф, представник нового покоління німецьких технократів. Оновлене керівництво складалося з дипломованих інженерів, що володіли міжнародним досвідом роботи на автозаводах і уміли нестандартно мислити.
З їх приходом автомобіль був вдосконалений і модернізований. У 1949 році почали випускатися моделі з новими типами кузова - кабріолет і лімузин. У серійному виробництві устаткування салону стало комфортабельнішим, вироблялася установка частково синхронізованого двигуна.
Була налагоджена мережа автосервісу і технічних станцій по обслуговуванню автомобіля. Постійно велася робота із західними клієнтами. Volkswagen створив могутню мережу збуту автомобілів.  
Volkswagen Type 87 Kommandeurswagen.
Експорт автомобіля, що здобув світову популярність, до кінця 1948-го склав близько 50 тисяч машин, на внутрішньому ринку було продано близько 15 тисяч.
До цього часу завод звільнився від союзницького контролю англійців, і 6 вересня 1949 року Volkswagen був повністю переданий Федеральній Республіці Німеччина.
Почався новий етап розвитку заводу, який, перш за все, був відмічений інтенсивним нарощуванням виробництва і збільшенням збуту.
До 1950 року було випущено 100 тисяч автомобілів, до 1951-го - 500 тисяч машин, а 5 серпня 1955-го відбулася урочиста церемонія з нагоди випуску мільйонного Volkswagen. Девізом цього часу в житті німців стає популярна фраза, пов\’язана з Volkswagen, - «Він член моєї сім\’ї».  
Volkswagen Beetle в тому вигляді, в якому його запам\’ятали краще всього.
Перевірена протягом років надійність і доступна ціна машини підсилили експортні можливості автомобіля. Volkswagen продається вже в 150-ти країнах світу. З\’являються дочірні фірми за кордоном - в 1953-у в Бразилії, в 1956-у в ЮАР, в 1957-у в Австралії, в 1964-у в Мексиці (тут з 1998 року випускається «жук», що став справжнім хітом сезону у голлівудських зірок) і інших країнах.
Першою модифікацією стандартного Volkswagen-1200 в 1955 році стало спортивне купе Karmann-Ghia, марка якого була складена з назв фірм, що створили його: кузов проектувала італійська компанія Ghia, а збирався він на німецькій кузовній фірмі Karmann в Оснабрюке. У 1961 році програма поповнилася новим Volkswagen-1500 з кузовом седан і двигуном збільшеного робочого об\’єму, на базі якого випускалися чергові виконання купе і кабріолета Karmann-Ghia.  
Надзвичайно красивий кабріолет Volkswagen Karmann-Ghia був створений за участю італійських майстрів Carrozzeria Ghia.
У 1965 році Volkswagen викупила у компанії Daimler-Benz («Даймлер-Бенц») фірму Audi, створивши концерн Volkswagen-Audi, відомий під абревіатурою VAG. Пізніше до нього увійшли іспанська фірма SEAT («СЕАТ») і чеський завод Skoda («Шкода»). В даний час Audi AG - дочірня компанія концерну Volkswagen, якій надана повна самостійність.  
Volkswagen 1500 S - седан середнього класу з двигуном збільшеного робочого об\’єму.
Volkswagen VW-411, перший автомобіль сумісної розробки з Audi, особливого успіху не мав.
Першим результатом об\’єднання в 1968 році став VW-411 з двигуном повітряного охолоджування робочим об\’ємом 1679 куб.см.. Модель вельми стримано була прийнята покупцями. У 1969 році, після приєднання фірми НСУ, з\’явився перший Volkswagen з передніми провідними колесами, що одержав індекс «К-70».
Його можна було придбати з двигунами робочим об\’ємом 1594 або 1795 куб.см. У 1969-1975 роках при співпраці з фірмою Porsche випускалися спортивні автомобілі Volkswagen-Porsche-914 з 4- і 6-циліндровими двигунами в 1679 і 1991 куб.см. У 1970 році з\’явився VW-181 з відкритим кузовом, що нагадував армійські машини військового часу. Його розвитком в 1979 році став легкий повнопривідний армійський автомобіль lltis.  
Результат спільної роботи з Porsche - спортивний автомобіль 914 з кузовом тарга, теж не знайшов особливої любові покупців.
Родоначальником нового покоління Volkswagen вважається передньопривідний Passat, випущений в 1973 році. Він пропонувався в численних варіантах з двигунами робочим об\’ємом від 1297 до 1588 куб.см.  
Початок випуску Volkswagen Passat вважається поворотним моментом в історії компанії.
Наступного року з\’явився спортивний Scirocco з 3-дверним кузовом купе і моторами об\’ємом від 1093 до 1588 куб.см., а також компактний 3- і 5-дверний хетчбек Golf.  
Модель Sirocco - бюджетний спорткар від VW з моторами об\’ємом від 1,1 до 1,6 літри.
За перші 30 місяців випуску з конвейєра зійшов 1 мільйон машин Golf, перетворивши Volkswagen на одного з найбільших виготівників автомобілів в Європі. У 1979 році з\’явився кабріолет Golf, що незмінно мав високий попит.
Модель Golf I, що з\’явилася в 1974-у, виявилася найвдалішою: сучасна, економічна, надійна, саме така модель могла розворушити міжнародний ринок. Golf ознаменував собою новий етап конкуренції у виробництві класу компактних автомобілів, які стали майже офіційно називатися «гольф-класом».  
Знаменитий VW Golf, єдиний автомобіль марки Volkswagen, що зумів побити рекорд Beetle по рівню продажів.
Volkswagen Polo першого покоління зовні складно було відрізнити від Golf.
Якщо за час розробки нових моделей в 1973-1974 роках збитки концерну перевищили 800 мільйонів німецьких марок, то вже в 1975-у за рахунок великого попиту на них вдалося покрити всі витрати. Всього через 3 роки після запуску Golf I був вироблений мільйонний автомобіль цієї марки. У 1983-у побачив світло Golf II, а вісім років опісля, в 1991-у, дебютував Golf III, який, як і попередні моделі, підтримав високу репутацію Golf.
За двадцять три роки з початку випуску було вироблено 17 мільйонів Golf трьох поколінь. У 1995-1996 роках Golf III лідирував по числу продажів в Європі. У 1997-у відбувся дебют нового Golf IV, тільки в перші дні після якого було прийнято більше 60 тисяч замовлень.
На початку 1975 року представили «молодшого брата» Golf - трьохдверний передньопривідний Polo, аналогічний по конструкції автомобілю Audi-50 і пропонувався з двигунами робітникам об\’ємом 895-1272 куб.см. Недорогий і практичний Polo також став дуже популярним і укріпив фінансове положення Volkswagen. На базі Polo пропонувався трьохоб\’ємний варіант з кузовом седан Derby.
З 1980 року на базі Golf вироблялася модель Jetta з кузовом 4-дверний седан. У 1992-у вона була замінена аналогічною машиною (вже на шасі Golf третього покоління), названою Vento.  
Під назвою Volkswagen Jetta випускався Golf з кузовом седан.
У 1981 році Passat і Scirocco були модернізовані, а через рік на базі Passat з\’явився седан Santana, в оснащення якого вперше входив 5-циліндровий бензиновий S двигун робітником об\’ємом 1994 куб.см.  
Створений на базі Passat, Volkswagen Santana оснащувався могутнім на ті часи дволітровим п\’ятициліндровим мотором.
В період 1988-1995 років збиралося єдине в програмі 3-дверне купе Corrado, наступник Scirocco.  
У середині вісімдесятих у Вольфсбурзі вирішили повернутися до ідеї доступного спорткупе. Corrado став наступником моделі Sirocco.
Моделі Variant з кузовом універсал і кабріолет на шасі машин третього покоління продовжують випускатися з 1993 року. Дві моделі Variant Syncro з 2,0- і 2,9-літровими моторами мають повноприводні шасі.
Седан VW Polo Classic пропонувався в основному в країнах, що розвиваються.
Компактна модель Polo третього покоління виробляється з 1994 року. Кузови 3- і 5-дверний хетчбек, седан Polo Classic і 5-дверний універсал Variant. Двигуни бензинові і дизельні 4-циліндрові робочим об\’ємом 1,0-1,9 л потужністю 50-101 к.с.
Комфортабельне сімейство Vento першого покоління обладнане 4- і 6-циліндровими моторами в 1,6-2,8 л потужністю 75-174 к.с.
Універсал підвищеної місткості Sharan виробляється з 1995 року в 5-7-місцевому виконаннях, на передньо- і повноприводному шасі. Потужність бензинових і дизельних двигунів робочим об\’ємом 1,9-2,8 л в межах 90-174 к.с.  
Розроблений разом з компанією Ford мінівен Volkswagen Sharan є практично повною копією Ford Galaxy. Відмінності - в емблемах, гаммі моторів і можливості замовити повноприводну трансмісію на VW.
Сімейство моделей Passat п\’ятого покоління було показане в 1996 році. На відміну від попередніх машин, що випускалися з 1988 року, вони знов уніфіковані з однотипними Audi моделей А4 і А6. Це дозволило застосувати могутніші і сучасніші силові агрегати Audi подовжнього розташування.  
Що формально відноситься до середнього класу, за розмірами і рівнем оснащення Volkswagen Passat B5 потрапляв, швидше, в категорію автомобілів бізнес-класу.
Моделі Passat виробляються тільки з кузовами седан і 5-дверний універсал Variant і оснащені 4-, 5- і 6-циліндровими бензиновими і дизельними моторами в 1,6-2,8 л потужністю 90-193 к.с. Декілька моделей Variant в комплектації Syncro мають повноприводні шасі.
У 1999-у вийшла модель комфортабельного седана BORA.  
Побудований на базі Golf IV седан в Європі продавався під назвою Bora, а в США він носив ім\’я Jetta.
Декілька підприємств Volkswagen в Бразилії, Мексиці, Аргентині і Китаї виготовляють ряд моделей, істотно відмінних від європейської продукції. Серед них моделі Gol («Гол»), Parati («Параті») і Santana («Сантана»), створені на шасі моделей Golf і Passat попередніх поколінь.  
Розроблений і збираний в Бразилії Volkswagen Gol, пропонується у нас під назвою Pointer.
Мексиканський філіал продовжує виробництво моделі «1,6i» типи «Жук» з 1,6-літровим двигуном в 44 к.с., а з початку 1998 року освоєний випуск принципово нового передньопривідного автомобіля Beetle («Бітл») на шасі моделей Golf, зовні схожого на відомого «Жука».  
Спроба Volkswagen відродити легендарного «Жука» закінчилася невдачею - новий автомобіль вийшов дорогим і не таким привабливим.
В даний час концерн Volkswagen - один з найбільших по об\’ємах продажів в світі, має свої заводи в 15 країнах світу, випускає продукцію під п\’ятьма торговими марками Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT. З 1998 року концерну належить марка Rolls-Royce («Роллс-Ройс»). Окрім легкових автомобілів, завод також здійснює випуск вантажівок, мікроавтобусів. До складу концерну Volkswagen входять: Volkswagen AG, Audi AG, SEAT SA, Skoda Auto («Шкода Авто»), Volkswagen-Saxonia GmbH («Фольксваген-Саксонія ГмбХ»).  
Головна зброя Volkswagen в боротьбі за покупців, родоначальник цілого класу імені себе, в 2004 році з\’явився VW Golf п\’ятого покоління. 


Останні додані оголошення

MITSUBISHI Lancer X
Оголошення №:44399
18.01.19
MITSUBISHI Lancer X
Регіон:Тернопіль
Рік випуску:2008 р.
Об'єм двигуна:2.00 л.
Ціна:8 200$
Детальніше...
MITSUBISHI Lancer X
Оголошення №:44398
18.01.19
MITSUBISHI Lancer X
Регіон:Тернопіль
Рік випуску:2008 р.
Об'єм двигуна:2.00 л.
Ціна:8 200$
Детальніше...
OPEL Vivaro
Оголошення №:44397
15.01.19
OPEL Vivaro
Регіон:Вінниця
Рік випуску:2005 р.
Об'єм двигуна:1.90 л.
Ціна:6 450$
Детальніше...
SKODA Octavia
Оголошення №:44396
14.01.19
SKODA Octavia
Регіон:Львів
Рік випуску:2002 р.
Об'єм двигуна:1.60 л.
Ціна:6 500$
Детальніше...
SKODA Octavia
Оголошення №:44395
14.01.19
SKODA Octavia
Регіон:Львів
Рік випуску:2002 р.
Об'єм двигуна:1.60 л.
Ціна:6 500$
Детальніше...
AUDI A6 QUATTRO
Оголошення №:44394
14.01.19
AUDI A6 QUATTRO
Регіон:Львів
Рік випуску:2002 р.
Об'єм двигуна:2.50 л.
Ціна:2 999$
Детальніше...
MERCEDES E 290
Оголошення №:44393
13.01.19
MERCEDES E 290
Регіон:Львів
Рік випуску:1997 р.
Об'єм двигуна:2.90 л.
Ціна:2 000$
Детальніше...
KIA Sportage
Оголошення №:44391
05.01.19
KIA Sportage
Регіон:Львів
Рік випуску:1998 р.
Об'єм двигуна:2.00 л.
Ціна:1 600$
Детальніше...
ВАЗ 2115
Оголошення №:44390
01.01.19
ВАЗ 2115
Регіон:Луцьк
Рік випуску:2002 р.
Об'єм двигуна:1.50 л.
Ціна:2 100$
Детальніше...

Каталог авто

ACURA ACURA (64) ALFA ROMEO ALFA ROMEO (57) ASIA ASIA (8) ASTON MARTIN ASTON MARTIN (4) AUDI AUDI (678) BENTLEY BENTLEY (8) BMW BMW (709) BRILLIANCE BRILLIANCE (0) BUGATTI BUGATTI (1) BUICK BUICK (2) BYD BYD (12) CADILLAC CADILLAC (20) CHANA CHANA (8) CHERY CHERY (238) CHEVROLET CHEVROLET (533) CHRYSLER CHRYSLER (44) CITROEN CITROEN (308) DACIA DACIA (111) DADI DADI (18) DAEWOO DAEWOO (764) DAF DAF (74) DAIHATSU DAIHATSU (13) DODGE DODGE (60) DONG FENG DONG FENG (14) FAW FAW (19) FERRARI FERRARI (5) FIAT FIAT (561) FORD FORD (1155) FOTON FOTON (14) GEELY GEELY (102) GMC GMC (12) GREAT WALL GREAT WALL (23) HONDA HONDA (337) HUMMER HUMMER (11) HYUNDAI HYUNDAI (499) I-VAN I-VAN (11) IFA IFA (14) IKARUS IKARUS (13) INFINITI INFINITI (31) ISUZU ISUZU (42) IVECO IVECO (208) JAC JAC (18) JAGUAR JAGUAR (6) JEEP JEEP (42) KAWASAKI KAWASAKI (7) KIA KIA (314) LANCIA LANCIA (12) LAND ROVER LAND ROVER (39) LDV LDV (14) LEXUS LEXUS (121) LIFAN LIFAN (13) LINCOLN LINCOLN (13) LOTUS LOTUS (1) MAN MAN (114) MASERATI MASERATI (1) MAZDA MAZDA (452) MERCEDES MERCEDES (1833) MERCEDES-TRUCKS MERCEDES-TRUCKS (47) MERCURY MERCURY (2) MINI MINI (5) MITSUBISHI MITSUBISHI (664) NISSAN NISSAN (457) OPEL OPEL (1402) PEUGEOT PEUGEOT (534) PLYMOUTH PLYMOUTH (1) PONTIAC PONTIAC (7) PORSCHE PORSCHE (25) RAF RAF (13) RENAULT RENAULT (985) ROLLS-ROYCE ROLLS-ROYCE (2) ROVER ROVER (28) SAAB SAAB (10) SAMAND SAMAND (8) SAMSUNG SAMSUNG (2) SCANIA SCANIA (35) SCION SCION (4) SEAT SEAT (147) SHAOLIN SHAOLIN (7) SKODA SKODA (504) SMART SMART (29) SOUEAST SOUEAST (1) SSANG YONG SSANG YONG (62) SUBARU SUBARU (178) SUZUKI SUZUKI (141) TATA TATA (25) TOYOTA TOYOTA (606) VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN (2303) VOLVO VOLVO (120) WARTBURG WARTBURG (16) YAMAHA YAMAHA (24) ZASTAVA ZASTAVA (1) ZHONGXING (ZX) ZHONGXING (ZX) (3) АВТОБУС АВТОБУС (28) БАЗ БАЗ (50) БОГДАН БОГДАН (99) ВАЗ ВАЗ (3768) ГАЗ ГАЗ (866) ЕКСКАВАТОР ЕКСКАВАТОР (36) ЗАЗ ЗАЗ (492) ЗИЛ ЗИЛ (296) ИЖ ИЖ (55) ІНШІ ІНШІ (147) КАМАЗ КАМАЗ (283) КАТЕР КАТЕР (14) КВАДРОЦИКЛ КВАДРОЦИКЛ (16) КРАЗ КРАЗ (69) КРАН КРАН (101) ЛАЗ ЛАЗ (14) ЛУАЗ ЛУАЗ (35) МАЗ МАЗ (181) МОСКВИЧ МОСКВИЧ (188) МОТОРОЛЛЕР МОТОРОЛЛЕР (21) МОТОЦИКЛ МОТОЦИКЛ (136) НАВАНТАЖУВАЧ НАВАНТАЖУВАЧ (50) ПАЗ ПАЗ (65) ПРИЧІП ПРИЧІП (396) СКУТЕР СКУТЕР (69) СПЕЦТЕХНІКА СПЕЦТЕХНІКА (550) ТРАКТОР ТРАКТОР (316) УАЗ УАЗ (120) УРАЛ УРАЛ (59) ЮМЗ ЮМЗ (65) ЯВА ЯВА (39)

Для рекламодавців | Статьи партнёров
АвтоПоиск - подержанные авто. Атвобазар. Продажа авто Rambler's Top100 Львівський Volkswagen Клуб